Uitslag Laser4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 192581 Sebastiaan van der Kaaden 5,0 (2) 2 1 1 1
2 NED 179586 Chris Andriessen 8,0 (5) 1 2 3 2
3 NED 209783 Britt van den Burg 14,0 4 4 (5) 2 4
4 NED 185081 Jelco Heringa 15,0 1 5 4 5 (6)
5 BEL 193217 Annefleur Orij 18,0 3 3 3 (dnc) dnc
6 NED 182253 Kathelijn van der Veer 23,0 (7) 6 6 6 5
7 NED 147988 Bart van Veggel 25,0 (dnc) dnc dnc 4 3
8 NED 145872 Julian Keulen 31,0 6 7 (dns) dnc dnc

 


Uitslag Optimist-A

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 4
1 3205 Kees den Tex 11,0 2 1 8
2 3215 Mickey Revet 12,0 4 7 1
3 3017 Wessel van Gils 14,0 7 3 4
4 2420 Anneloes Knegtel 16,0 3 4 9
5 3172 Max frank 17,0 1 9 7
6 2765 Friso Engler 19,0 11 2 6
7 2981 Hester Stokman 24,0 9 5 10
8 3139 Bob Steinmetz 27,0 13 11 3
9 2368 Job Vreugdenhil 29,0 16 8 5
10 3127 Tom Jongkind 29,0 5 12 12
11 2828 Ewout Knegtel 33,0 12 10 11
12 3193 Tobias Huvers 38,0 6 14 18
13 3326 Feline van Ede 40,0 10 15 15
14 2946 Zita de Bruijn 41,0 14 6 ocs
15 2670 Mila Rietveld 42,0 8 13 dns
16 3206 Marnix kockelbwrgh 44,0 dnc dnc 2
17 2964 Olivier de Ruiter 46,0 17 16 13
18 3031 Jules Ramuz 49,0 15 17 17
19 2886 Boudewijn Grootes 56,0 dnc dnc 14
20 2483 Maxime de Munnik 58,0 dnc dnc 16

 


Uitslag Optimist-B

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 3300 Frederik Smelt 10,0 1 6 2 1
2 NED 2897 Floor frank 23,0 9 3 7 4
3 NED 2501 Nienke Stokman 27,0 4 1 1 dns
4 NED 3160 Guus van Renesse 27,0 7 8 3 9
5 NED 3104 Bouwe Adriaansen 27,0 6 4 6 11
6 NED 2758 Thijs Bijleveld 29,0 12 5 4 8
7 NED 2943 Diederik Engler 37,0 2 2 ocs 12
8 NED 2525 Wisse Boekestijn 42,0 3 ocs 5 13
9 NED 3131 IVAR van Diggelen 45,0 10 9 ocs 5
10 NED 3107 Carlijn Baggers 45,0 8 10 dns 6
11 NED 2201 Marijn Eggermont 49,0 14 12 8 15
12 NED 3159 Lars Ganzevles 52,0 dnc 11 10 10
13 NOR 3078 Dena Luiks 53,0 11 7 dns 14
14 NED 2345 Sam Schickler 54,0 5 ocs dns 7
15 NED 2880 Louise Bloem 60,0 13 ocs 9 17
16 NED 3069 Vera ter Horst 65,0 dnc dnc dnc 2
17 NED 3246 Frank roemers 66,0 dnc dnc dnc 3
18 NED 2929 Sophie Baggers 68,0 15 13 dns 19
19 NED 2333 Joep de Boer 79,0 dnc dnc dnc 16
20 NED 2229 Jip de Boer (m) 81,0 dnc dnc ocs 18

 


Uitslag Optimist-C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 2332 Hidde van der Zee 8,5 1 1 1 5 (11)
2 NED 2966 Jesper Boogers 13,0 3 (7) 2 7 1
3 NED 2705 Son Weir 18,0 7 6 4 1 (16)
4 NED 2343 Wesley Kraan 24,0 (10) 8 6 2 8
5 NED 2672 Willem Hagenberg 25,0 4 5 3 13 (20)
6 K 1 Daan van den Brom 29,0 9 10 8 (12) 2
7 NED 3180 Tian Ming Hauptmeijer 37,0 5 9 9 14 (30)
8 NED 1805 Quint Klaassen 39,0 14 4 14 (17) 7
9 NED 3242 Lex Klaassen 39,0 (dns) 11 5 6 17
10 NED 3092 Agnès Brandt 45,0 6 2 17 20 (27)
11 NED 2159 Josephine Holtz 46,0 (27) 17 13 11 5
12 NED 2934 Mike de Brouwer 53,0 22 (25) 10 3 18
13 NED 2103 Fiene Eggermont 53,0 15 (ocs) 12 16 10
14 NED 2772 Gunes Soyer 59,0 19 15 11 (28) 14
15 NED 2658 Olena Godee 60,0 16 20 21 (43) 3
16 NED 2558 Henry Mole 61,0 11 (ocs) 7 9 34
17 NED 3226 Max Breur 69,0 17 (ocs) 28 15 9
18 NED 2877 Thomas Reyers 69,0 13 18 23 (33) 15
19 NED 2238 Tijn de Vreeze 79,0 (dns) 14 22 24 19
20 NED 2818 Julia de Jeu 86,0 32 21 27 (34) 6
21 NED 3058 Xavier van der Leest 86,0 12 12 (dns) 30 32
22 NED 2796 Max Storm 87,0 (dns) 26 30 8 23
23 NED 3079 Teije van Ede 88,0 21 19 16 32 (38)
24 NED 2430 Wessel Holtz 88,0 26 22 18 22 (39)
25 NED 2219 Stijn Wierper 89,0 8 28 24 (42) 29
26 NED 2998 Féline Vreeburg 89,5 1 16 29 (51) 43
27 NED 3284 Laurens Ossenjuk 94,0 31 27 (35) 23 13
28 NED 2746 Storm Vrind 99,0 20 3 (ocs) 39 37
29 NED 2597 Maxwell Schickler 104,0 25 (ocs) 33 21 25
30 NED 3070 Berend Roozendaal 109,0 (dns) 13 26 46 24
31 NED 180 Joris Bijleveld 113,0 23 (ocs) 25 25 40
32 NED 2176 Xander Holtz 114,0 29 32 20 (36) 33
33 NED 3213 Adriaan Bak 120,0 18 (ocs) 19 47 36
34 NED 2960 Gijs van der Heyden 128,0 33 23 32 40 (dns)
35 NED 2814 Marleen van Gils 129,0 28 30 36 35 (41)
36 H 955 Laurens Engler 133,0 35 (dns) dns 37 4
37 K 2 Amélie Swen 134,0 30 24 31 (50) 49
38 NED 2601 Thije Bogaard 139,0 36 31 15 (dnc) dnc
39 NED 1807 Willemijn van Aspert 148,0 24 33 39 (54) 52
40 K 4 Svenne Vaessen 149,0 34 29 37 49 (50)
41 NED 2903 Eva Boogers 152,0 (dnc) dnc dnc 10 28
42 NED 2297 Loes Van Lavieren 154,0 38 34 38 (52) 44
43 NED 2917 Reinoud Tibboel 155,0 (dnc) dnc dnc 19 22
44 NED 1980 Noah Roemers 163,0 (dnc) dnc dnc 4 45
45 NED 2323 Meia Frantzen 166,0 (dnc) dnc dnc 31 21
46 NED 3265 Thijs Ganzevles 167,0 (dnc) dnc dnc 41 12
47 NED 2509 Julie Reesink 167,0 (dnc) dnc dnc 18 35
48 NED 2401 Pepita Haverkate 167,0 (dnc) dnc dnc 27 26
49 NED 2868 Luz Hulzebos 167,0 (dnc) dnc 34 45 31
50 NED 2667 Just 't Hoen 187,0 (dnc) dnc dnc 26 47
51 NED 2940 Coco Haverkate 194,0 (dnc) dnc dnc 29 51
52 NED 2852 Bouwe Moret 194,0 (dnc) dnc dnc 38 42
53 B 5 Jack Hudig 194,0 (dnc) dnc 40 44 53
54 NED 3037 Lodewijk Bak 208,0 37 (dns) dns dnc dnc
55 X 20 Inge ter Horst 210,0 (dnc) dnc dnc 48 48
56 K 3 Emilie Ritchie 213,0 (dnc) dnc dnc 53 46

 


Uitslag RS-Feva

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 5255 Abel Jansen/Emma Jansen 4,0 1 1 1 1 (2)
2 4771 Merten Tijsma/Rogier Pier 9,0 (4) 3 2 3 1
3 1174 Bruno Bakker/Tjalle Swen 12,0 (3) 2 4 2 4
4 4767 Lune Muller/Bibi Wijs 14,0 2 4 3 (6) 5
5 421 Borg Swen/Bram Vaessen 21,0 (dns) dnc dnc 4 3
6 4309 Lieke Snelderwaard/Wietske de 26,0 (dns) dnc dnc 5 dsq

 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:

  1174 Bruno Bakker/Tjalle Swen race 1: 4 punten

 


Uitslag Splash-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 1557 Merlijn Rutten 4,0 1 1 1 (2) 1
2 1552 Noor de Vreeze 11,0 2 3 (5) 1 5
3 1244 Thomas Storm 12,0 (4) 4 3 3 2
4 2457 Julia van Antwerpen 12,0 3 2 (4) 4 3
5 464 Declan van der Veer 16,0 (5) 5 2 5 4

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.082
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW:
http://www.zw-scoring.nl

 

Uitslag Laser-4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345678
1 205741 Leanne van Dam 10,0 1 1 2 1 1 2 (3) 2
2 195055 Daan Vis 14,0 (4) 2 1 3 3 3 1 1
3 195722 Mees de Graaf 15,0 2 (ocs) 3 2 2 1 2 3
4 198792 Bart Bruggeling 27,0 3 (ocs) 4 4 4 4 4 4
5 185081 Jelco Heringa 34,0 5 3 5 5 5 5 (dns) dns
 

Uitslag Optimist-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten1235678
1 2859 Lars Hellenberg 10,0 1 1 1 4 (6) 2 1
2 2797 Fermi Brouwer 17,0 2 5 3 3 1 (6) 3
3 2886 Ole Grootes 23,0 8 2 2 2 3 (14) 6
4 3143 Henrik Boer 32,0 4 4 (bfd) 9 5 1 9
5 3189 Max Warnar 32,0 (11) 6 6 8 2 5 5
6 2891 Sten Lunstroo 37,0 5 (11) 7 7 9 7 2
7 3093 Kjell Verweij 47,0 (ret) 7 5 1 10 dns 4
8 2796 Daan Juffermans 47,0 7 3 11 (12) 4 10 12
9 3178 Sam Arends 48,0 3 10 10 5 12 8 (13)
10 3191 Nikos Motos 49,0 12 8 8 10 8 3 (15)
11 2593 Merten Tijsma 49,0 6 (13) 4 6 11 11 11
12 2960 Sebastiaan van der Kaaden 57,0 10 9 12 (14) 7 9 10
13 3101 Wouter Clarenburg 59,0 9 14 (bfd) 11 13 4 8
14 2810 Rens de Lange 73,0 13 12 13 (15) 15 13 7
15 2949 Femke grote 76,0 14 (15) 9 13 14 12 14
16 3049 Maartje van Dam 120,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
16 3190 Lilly Hofman 120,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
16 2220 Lucas Struijk 120,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
16 1779 Ellen Oomens 120,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
 

Uitslag Optimist-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten1235678
1 2929 Bas Kooijman Beuk 20,0 1 2 (9) 1 7 4 5
2 3193 Friso van Gruijthuijsen 28,0 7 1 5 9 3 3 (17)
3 2401 Ana de Vries 28,0 4 10 (21) 5 4 2 3
4 2928 Bart Kooijman Beuk 31,0 3 14 4 2 2 6 (22)
5 2501 Annemijn Stokman 45,0 6 (13) 1 7 10 8 13
6 3115 Teun Binkhorst 46,0 (16) 15 7 8 13 1 2
7 2736 Jules Drent 51,0 2 (22) 14 6 5 5 19
8 2659 Joep Jansen 54,0 13 4 8 4 1 (dns) 24
9 2940 Martijn Groen 62,0 17 11 2 12 11 9 (21)
10 2368 Adriaan Ouwerkerk 63,0 8 (31) 10 13 14 14 4
11 2557 Ole van der Vorm 67,0 10 5 (dns) 3 6 35 8
12 2652 Floor Buurman 70,0 14 (26) 3 19 21 7 6
13 3180 Jacobine Leemhuis 85,0 5 6 25 17 (33) 16 16
14 2799 Maxim Verweij 88,0 12 3 6 18 22 (28) 27
15 2588 Casper Strijker 88,0 (24) 8 15 15 20 10 20
16 1295 soesja van der hilst 88,0 (22) 16 18 20 12 11 11
17 2814 Wessel van Gils 102,0 29 24 (ocs) 11 8 12 18
18 2542 luuk buurman 102,0 11 9 22 30 15 15 (35)
19 2748 Justus Geuzebroek 103,0 9 20 23 10 17 24 (26)
20 2458 Ying Broers 109,0 25 12 12 14 25 21 (30)
21 3088 Thijs van Iwaarden 110,0 18 17 28 24 (36) 13 10
22 3051 Gijs de Bruijn 112,0 19 25 16 21 9 22 (37)
23 2590 Frans Drion 128,0 28 (37) 19 22 23 27 9
24 2927 Annefleur Orij 133,0 26 7 (dnf) 16 18 30 36
25 2663 Jack Wijs 133,0 23 30 26 (37) 29 18 7
26 3845 Rogier Pier 145,0 21 (dns) dns dns 16 17 1
27 2961 Tom de Bruijn 151,0 (31) 27 30 23 28 31 12
28 3026 Maartje Geuzebroek 155,0 (34) 19 13 32 34 23 34
29 2600 Julia van Antwerpen 156,0 (37) 34 29 27 24 19 23
30 1693 Sjoerd Nauta 161,0 (36) 35 27 34 26 25 14
31 2643 Silke Muller 161,0 32 32 20 25 19 33 (38)
32 2176 Ties Franken 163,0 27 (36) 24 33 30 34 15
33 3090 Yanne Broers 165,0 15 28 34 31 (35) 29 28
34 3074 hidde van goor 172,0 (35) 33 35 26 27 26 25
35 3043 Sofia Brinkmann 175,0 30 21 33 29 31 (37) 31
36 3033 Bart van den Berg 189,0 (dsq) 23 32 36 37 32 29
37 2819 Chris Andriessen 195,0 20 29 11 (dnc) dnc dnc dnc
38 2420 Ewout Knegtel 198,0 38 (39) 31 28 32 36 33
39 2277 Julian Keulen 203,0 33 18 17 (dnc) dnc dnc dnc
40 2299 Bibi Wijs 215,0 (dnc) dnc dnc 35 38 20 32
41 3102 Floor Scholte ter Horst 244,0 39 38 (dnf) 38 39 dns dns
42 2925 Stijn Hoogewoonink 270,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dns
42 3182 Franca Struijk 270,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
42 2189 Naut Willemsteijn 270,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc
 

Uitslag Optimist-C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten123567
1 NED 1228 Hester Stokman 9,0 2 3 1 (4) 1 2
2 NED 3144 Amy Rieske 12,0 1 1 6 1 (15) 3
3 NED 2456 Tom Jongkind 14,0 3 2 2 3 4 (6)
4 NED 3206 Joep van Munster 23,0 4 (12) 8 2 5 4
5 NED 1895 Ster van Scherpenseel 28,0 5 4 4 6 (17) 9
6 NED 2670 Mila Rietveld 33,0 10 5 3 8 (19) 7
7 NED 2510 Jules Ramuz 39,0 9 11 7 11 (21) 1
8 NED 2566 Lune Muller 40,0 13 6 (18) 5 2 14
9 NED 2578 Bob Steinmetz 46,0 7 10 5 16 (22) 8
10 NED 2770 Jochem Wijs 47,0 (11) 9 10 7 10 11
11 NED 2579 Michiel van der Vorm 52,0 17 8 9 15 3 (19)
12 NED 2078 Matteo Auciello 58,0 8 7 14 17 (18) 12
13 NED 3024 Luisa de marez oyens 59,0 6 15 15 12 11 (16)
14 NED 2672 Jarne den Hartog 60,0 14 14 13 14 (25) 5
15 NED 2538 Sten den Hartog 62,0 (19) 17 16 10 9 10
16 NED 2908 Dimitris Motos 63,0 15 18 (24) 9 8 13
17 NED 2435 Boudewijn Grootes 72,0 (20) 13 11 18 12 18
18 NED 2238 Noor de Vreeze 89,0 16 19 19 (23) 20 15
19 NED 2633 Isa Andriessen 92,0 23 (24) 21 22 6 20
20 NED 2911 Friso van Raalte 96,0 21 (dns) 20 24 14 17
21 NED 1995 Madelieve Drion 102,0 22 22 (23) 21 16 21
22 NED 2897 Max Frank 102,0 18 21 17 19 27 (dns)
23 NED 3064 Lenny Hofman 112,0 24 (dns) 25 20 7 dnf
24 NED 2310 Matthijs Bergema 112,0 12 16 12 (dnc) dnc dnc
25 NED 2526 Nick de Lange 117,0 25 (27) 27 27 13 25
26 H 1092 Marlinde Dubbelman 119,0 (28) 20 22 26 28 23
27 NED 2159 Declan van der Veer 126,0 27 28 26 (31) 23 22
28 6 Julian Bennen 133,0 (30) 26 29 28 26 24
29 NED 2244 Rozemarijn Hoekstra 138,0 29 25 (dns) 29 29 26
30 NED 2687 Storm van Scherpenseel 144,0 (dnf) 23 dns 25 24 dns
31 NED 2430 Kathelijn van der Veer 157,0 (dnc) dnc dnc 13 dns dns
32 FL 10001 Florian Vreeburg 162,0 26 (dns) 28 dnc dnc dnc
33 NED 10000 Stijn Sannen 168,0 31 29 (dns) dnf dns dns
34 NED 8881 Jisse bordes 168,0 (dnc) dnc dnc 30 30 dns
35 NED 18 Jente Verweij 180,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
 

Uitslag Splash-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345678
1 1998 Derk Nijdam 9,0 1 1 1 (dns) 1 2 1 2
2 2655 Floris Bos 11,0 (2) 2 2 1 2 1 2 1
3 2487 Wouter van Dam 24,0 4 3 (5) 2 3 4 5 3
4 1007 Marie-Louise Kortman 24,0 3 (4) 3 4 4 3 3 4
5 2461 Diederik Schiet 31,0 5 5 4 3 5 (dns) 4 5
 

Uitslag Splash-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345678
1 2254 Hidde Grootes 7,0 (1) 1 1 1 1 1 1 1
2 1356 Stein Oomens 18,0 2 2 4 (5) 2 4 2 2
3 2097 Bart van Veggel 20,0 3 3 3 3 3 2 3 (5)
4 1932 Tijn Radstaake 30,0 6 (ret) 2 2 5 6 6 3
5 2497 Ellemijn Bulthuis 33,0 5 4 6 4 4 3 (7) 7
6 379 Silas Krag-Vrolijk 33,0 4 5 5 (6) 6 5 4 4
7 1244 Thomas Storm 46,0 7 7 (8) 7 7 7 5 6
8 1552 Jelle de Vreeze 53,0 8 6 7 8 8 8 8 (dns)
9 1699 Stijn Hogesteeger 70,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.096
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Ga naar https://vlietzeilerscombi.azurewebsites.net/NieuweInschrijving.aspx. U kunt hier aanmelden en ontvangt daarna een persoonlijke link waarmee u uw inschrijving later ook kunt aanpassen.

Fijn dat je je hebt aangemeld voor de Combi Vlietland die wij op 20 en 21 mei voor de achttiende keer organiseren. Onderstaand vermelden we een aantal praktische zaken om de start van de Combi zo gemakkelijk mogelijk te laten verlopen.

De Combi Vlietland vindt plaats – de naam zegt het al – bij het recreatiegebied Vlietland, Rietpolderweg, te Leidschendam. Op www.vlietzeilers.nl is een routebeschrijving te vinden. De meesten zullen via de A4 richting Vlietland rijden. Let hierbij op om vroegtijdig via de meest rechter rijbanen afslag 7 te nemen.

De boten kunnen vanaf vrijdagmiddag 17.00 uur gebracht worden. Tot 20.30 uur zijn er mensen aanwezig om dit in goede banen te leiden. Let er hierbij op dat de boten in het juiste vak gestald worden, aangegeven met de wedstrijdcategorie waarin gestart wordt. In de nacht zal het terrein door ons bewaakt worden.

Op zaterdag kunnen auto’s met trailers alleen maar bij het stallingsveld komen na instructie van de verkeersregelaars. Direct na het stallen van de boot is het verplicht om auto naar de reguliere parkeerplaats te brengen. De trailer kan op het stallingsveld neergezet worden. Let op: het is onze ervaring dat de politie handhavend optreedt bij foutparkeren.

Op loopafstand van het wedstrijdterrein bevindt zich het Watersportcentrum Vlietland. Hier is een hellingbaan aanwezig om de volgboot te water te laten. Bij het watersportcentrum kan ook gekampeerd worden en is een motorsloep te huren. Het is hierbij wel aan te bevelen om vooraf met het watersportcentrum contact op te nemen om een en ander te reserveren (071 – 561 22 00). Kamperen op het wedstrijdterrein is niet toegestaan.

Het wedstrijdsecretariaat is zaterdag vanaf 08.30 uur geopend voor registratie. Consumpties worden met muntjes afgerekend en kunnen bij het secretariaat gekocht worden. Als lunches en/of barbecues zijn besteld, dan worden bij de registratie ook de hiervoor benodigde muntjes uitgereikt.

De wedstrijdbepalingen zijn op www.vlietzeilers.nl te raadplegen. Op de laatste pagina van deze bepalingen staat de banenkaart weergegeven. Deze kaart zal ook gepubliceerd worden op het mededelingenbord. Er wordt GEEN banenkaart aan de deelnemers uitgereikt.

Helaas is het ons niet gelukt om ontheffing te verkrijgen voor honden op het combiterrein. Honden zijn sinds 2015 niet toegestaan op het strand. Ze mogen wel in een sloep of op het parkeerterrein.

Om 10.00 uur zal een algemene opening worden gehouden met direct aansluitend een palaver voor de optimist-C. Het eerste startsein zal om 11.00 uur worden gegeven.

Heel veel zeilplezier toegewenst en we gaan er samen een gezellig weekend van maken!

Zeilvereniging De Vlietzeilers.

 

 

Uitslag Laser4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345
1 203043 Titouan Savelon 5,0 1 1 1 (5) 2
2 202117 Maartje Lourens 8,0 (5) 4 2 1 1
3 203028 Berend Ramuz 11,0 2 (5) 3 2 4
4 195467 Sven Hellenberg 16,0 4 2 6 4 (7)
5 204269 Leanne van Dam 16,0 (6) 6 4 3 3
6 203046 Emma Savelon 16,0 3 3 5 (6) 5
7 192793 Bas de Meij 27,0 7 (dns) 7 7 6
 

Uitslag Optimist-A

 

NoZeilnoNaamPunten1345
1 3012 Suzanne Veen 28,0 2 2 8 16
2 2772 Elise de Ruyter 31,0 1 17 7 6
3 2819 Ole Vriethoff 34,0 13 4 4 13
4 2643 Feike Tijsma 42,0 8 6 17 11
5 3027 Mick Hagoort 48,0 dsq 9 1 5
6 2934 Alba Camacho Soares 50,0 dsq 11 5 1
7 3073 Jelle Lourens 50,0 dsq 12 3 2
8 3001 Tom Schroder 50,0 3 10 19 18
9 3113 Sophie Houweling 51,0 6 8 30 7
10 3140 Job Pier 52,0 4 16 18 14
11 2859 Lars Hellenberg 55,0 dsq 1 9 12
12 1380 Dario Auciello 56,0 dsq 3 16 4
13 2886 Hidde Grootes 56,0 7 15 12 22
14 2999 Ryan Haitsma 57,0 dsq 19 2 3
15 3060 Mikki Spaander 58,0 15 20 6 17
16 2891 Sten Lunstroo 60,0 11 5 11 dsq
17 3132 Eline Boer 62,0 10 21 10 21
18 3093 Kjell Verweij 65,0 5 30 22 8
19 3040 Hidde Iburg 75,0 dsq 13 20 9
20 2948 Floris Bos 81,0 9 31 15 26
21 2953 Pim Schep 86,0 dsq 7 13 ocs
22 2821 Ties van der Wal 86,0 14 26 26 20
23 2922 Juul Niewold 91,0 12 24 31 24
24 2588 Jelco Heringa 93,0 dsq 23 14 23
25 2353 Berend Baarspul 96,0 dsq 25 28 10
26 3049 Maartje van Dam 99,0 dnf 14 25 27
27 2964 Carlijn Spijker 100,0 dnf 29 23 15
28 2513 Gijs Niewold 101,0 dsq 28 21 19
29 3024 Emma van Goor 104,0 dsq 18 24 29
30 2205 Wouter Clarenburg 110,0 dsq 22 27 28
31 3021 Lodewijk pronk 114,0 dnf 27 29 25
32 2583 Joost van Haarst 132,0 dsq dns dns dns
 

Uitslag Optimist-B

 

NoZeilnoNaamPunten345
1 2797 Fermi Brouwer 6,0 1 3 2
2 2965 Ties Wijbinga 8,0 2 2 4
3 2514 Olivier Buurman 13,0 3 5 5
4 2435 Ole Grootes 14,0 4 7 3
5 3124 Floris Castelein 17,0 7 4 6
6 2833 Josep Kool 22,0 6 15 1
7 2947 Syb Schunck 34,0 8 6 20
8 2908 Nikos Motos 37,0 15 9 13
9 2765 Steven van Leur 37,0 9 14 14
10 2843 Jasper Bout 40,0 10 12 18
11 3004 Teun van der Wal 43,0 13 13 17
12 2960 Sebastiaan van der Kaaden 44,0 18 10 16
13 3072 Diede Ouwerkerk 44,0 11 11 22
14 2986 Lucas de Graaf 46,0 12 19 15
15 3058 Max Schunck 50,0 5 1 ocs
16 2798 Marijn Bakker 52,0 25 17 10
17 2525 Sophie Leopold 53,0 16 29 8
18 2283 Veerle Bakker 53,0 21 21 11
19 2865 Floris Lampe 54,0 20 25 9
20 2852 Tom-Bosse Bout 59,0 dsq 8 7
21 2978 Sam Arends 66,0 22 16 28
22 2198 Perrine Villette 71,0 17 28 26
23 2401 Ana de Vries 71,0 24 18 29
24 3030 Max de Redelijkheid 73,0 32 22 19
25 2397 Emma van der Knaap 77,0 30 35 12
26 3017 Steven van Gils 80,0 28 31 21
27 2966 Sam Groenendaal 81,0 14 23 ocs
28 1984 Bart van Veggel 83,0 26 33 24
29 3064 Lilly Hofman 86,0 29 32 25
30 2375 Maartje Ruigrok 87,0 36 20 31
31 3085 Tijmen ten Have 88,0 31 30 27
32 3009 Henrik Boer 90,0 19 27 ocs
33 2627 Luigi Stagnaro 91,0 23 24 ocs
34 3122 Cor Langbroek 91,0 34 34 23
35 3045 Rogier Pier 97,0 27 26 ocs
36 1987 Max Warnar 101,0 35 36 30
37 2469 Stijn Hogesteeger 121,0 33 dns dns
38 2244 Machiel van der Linde 132,0 dns dns dns
38 2368 Eline Ouwerkerk 132,0 dns dns dns
38 2402 Gideon Kater 132,0 dns dns dns
38 2593 Merten Tijsma 132,0 dns dns dns
38 2622 Leendert Rudolphy 132,0 dns dns dns
38 2823 Max Dikker 132,0 dns dns dns
 

Uitslag Optimist-C

 

NoZeilnoNaamPunten1345
1 NED 3115 Teun Binkhorst 7,0 3 1 1 2
2 NED 2277 Julian Keulen 14,5 1 3 7 3
3 NED 2692 Thijs van Iwaarden 27,5 1 7 18 1
4 NED 2220 Lucas Struijk 30,0 16 5 3 6
5 NED 2652 Floor Buurman 35,0 11 9 6 9
6 NED 3158 Casper Strijker 47,0 12 4 8 23
7 NED 2928 Bart Kooijman-Beuk 48,0 7 13 17 11
8 AHO 49 Max Wiertsema 53,0 5 11 25 12
9 NED 1514 Friso van Gruijthuijsen 54,0 17 12 11 14
10 NED 2246 Luuk Buurman 55,0 19 2 26 8
11 NED 2940 Martijn Groen 67,0 6 14 28 19
12 NED 2329 Friso Trimborn 67,0 8 16 22 21
13 NED 2997 Adriaan Ouwerkerk 68,0 4 6 5 ocs
14 NED 2937 Jules Tack 74,0 9 17 24 24
15 NED 3038 thomas van ofwegen 75,0 dns 8 9 5
16 NED 2501 Annemijn Stokman 80,0 dns 15 2 10
17 NED 2880 Claire Bloem 90,0 10 29 16 35
18 NED 3096 Rover Brinke 91,0 dns 20 14 4
19 NED 2799 Maxim Verweij 91,0 18 10 10 ocs
20 NED 2535 Wessel van Gils 96,0 dnf 18 12 13
21 NED 2768 Morris Huismans 104,0 dns 23 13 15
22 NED 2420 Ewout Knegtel 106,0 14 28 35 29
23 G 8625 06Matteo Auciello 110,0 dns 21 20 16
24 NED 3156 Willem van Beuningen 115,0 dns 26 29 7
25 NED 3002 Victor Vreede 117,0 dns 25 19 20
26 NED 2897 Olav Poland 119,0 dns 19 15 32
27 NED 2961 Tom de Bruijn 123,0 dns 27 21 22
28 NED 2929 Bas Kooijman-Beuk 125,0 15 ocs 4 ocs
29 NED 3026 Maartje Geuzebroek 133,0 dnf 22 27 31
30 NED 2748 Justus Geuzebroek 141,0 dnf 24 23 41
31 NED 2761 Simon van Gastel 144,0 20 42 42 40
32 NED 88 Luc van Nobelen 144,0 dns 30 31 30
33 NED 2116 Silke Muller 147,0 dns 35 34 25
34 NED 1005 Franca Struijk 148,0 dns 38 30 27
35 NED 3047 Mareth Arends 151,0 dns 32 38 28
36 NED 2430 Kathelijn van der Veer 153,0 dnf 39 44 17
37 NED 2633 Manon Bulk 155,0 dns 36 40 26
38 NED 3074 Hidde van Goor 156,0 dns dns 32 18
39 NED 2829 Chris Andriessen 156,0 dns 33 36 34
40 NED 2927 Annefleur Ory 160,0 dns 31 39 37
41 NED 1895 Ster van Scherpenseel 161,0 dns 34 41 33
42 NED 3102 Floor Scholte ter Horst 163,0 dns 37 37 36
43 NED 3051 Gijs de Bruijn 172,0 13 dns dns dns
44 X 12 Eric Vreede 175,0 dns 41 43 38
45 X 27 Luisa de marez oyens 181,0 dns 40 45 43
46 NED 2310 Matthijs Bergema 188,0 dnf 43 ocs 39
47 X 11 Rein ter Horst 192,0 dns dns 33 dns
48 NED 2238 Noor de Vreeze 201,0 dns dns dns 42
49 NED 2608 Caspar Kowalski 212,0 dns dns dns dns
49 NED 2795 Evita Vennik 212,0 dns dns dns dns
49 NED 2911 Friso van Raalte 212,0 dns dns dns dns
49 WSC 1 Callum Davis 212,0 dns dns dns dns
 

Uitslag Optimist-D

 

NoZeilnoNaamPunten1345
1 DL 8 Rozemarijn Hoekstra 8,0 dnf 2 1 1
2 X 16 Lars Huismans 9,0 dns 1 2 2
3 WSC 4 Maarten Teske 16,0 dns dns dns dns
 

Uitslag Splash-A

 

NoZeilnoNaamPunten1345
1 1007 Marie-Louise Kortman 5,0 1 1 1 2
2 1336 Mick Voogt 7,0 2 2 2 1
 

Uitslag Splash-B

 

NoZeilnoNaamPunten1345
1 2449 Daan de Groot 6,0 1 1 3 1
2 2487 Wouter van Dam 11,0 3 3 2 3
3 2457 Thymen Borghuis 12,0 2 2 1 dns
4 1658 Tesla Brouwer 20,0 dns dns 4 2
5 1422 Suzanne van Iterson 23,0 dns 4 5 dns
6 1552 Jelle de Vreeze 28,0 dnf dns dns dns
 

 ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.082
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl