Uitslag Laser4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 209464 Thomas van Ofwegen 13,0 5 (dns) 3 1 1 1 1 1
2 192581 Sebastiaan van der Kaaden 14,0 3 1 2 2 2 2 (4) 2
3 133469 Anna Houtzager 21,0 (8) 3 1 4 4 4 2 3
4 209783 Britt van den Burg 33,0 1 5 4 (9) 6 3 9 5
5 161740 Julian Keulen 42,0 2 9 6 5 9 6 5 (10)
6 203502 Steven van Gils 42,0 4 4 9 7 3 7 (11) 8
7 185053 Friso Trimborn 48,0 9 2 7 (dns) 8 10 8 4
8 180605 Ieke de Boer 50,0 7 7 8 3 (11) 9 7 9
9 174817 Casper Strijker 50,0 (10) 8 5 8 5 8 10 6
10 174885 ties franken 52,0 6 6 10 6 10 (11) 3 11
11 203488 Maud Leeflang 61,0 (dns) dns dns dns 7 5 6 7

 


Uitslag Optimist-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 3 4 5 6 7
1 NED 3231 Bart Dieperink 6,0 2 (6) 1 1 1 1
2 NED 3232 Rik Dieperink 15,0 (ocs) 1 3 5 4 2
3 NED 3228 Bart Kooijman Beuk 18,0 (ocs) 3 2 3 2 8
4 NED 3182 Franca Struijk 25,0 5 4 5 (8) 6 5
5 NED 2608 Caspar Kowalski 27,0 6 7 4 (10) 3 7
6 NED 3236 Justus Geuzebroek 28,0 3 11 (13) 2 9 3
7 AHO 75 Daan Juffermans 31,0 8 2 10 (11) 5 6
8 NED 2886 Boudewijn Grootes 42,0 4 5 (12) 12 12 9
9 NED 3191 Nikos Motos 43,0 1 8 6 13 (17) 15
10 NED 3017 Wessel van Gils 45,0 (ocs) 10 9 6 8 12
11 NED 2819 Chris Andriessen 53,0 9 (14) 7 9 14 14
12 NED 2927 Annefleur Orij 54,0 7 12 8 14 (16) 13
13 NED 3099 Michiel van der Vorm 55,0 (dnc) dnc dnc 4 11 4
14 NED 3024 Luisa de Marez Oyens 58,0 11 15 15 (16) 7 10
15 NED 3132 Michiel Dam 64,0 (dnc) dnc dnc 7 10 11
16 NED 2578 Bob Steinmetz 64,0 (ocs) 9 11 15 13 16
17 NED 2510 Jules Ramuz 69,0 10 13 14 (17) 15 17

 


Uitslag Optimist-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 3 4 5 6 7
1 2420 Anneloes knegtel 10,0 (ocs) 1 2 1 2 4
2 3254 Mika Quentin 17,0 5 2 (6) 2 5 3
3 3016 Jeroen Dieperink 19,0 4 3 5 4 3 (7)
4 2828 Ewout knegtel 20,0 1 5 1 (8) 8 5
5 2998 Florian Vreeburg 20,0 2 (9) 4 3 9 2
6 2852 Sytze Boerstra 21,0 3 4 (7) 7 1 6
7 3246 Mickey Revet 31,0 6 6 3 (12) 7 9
8 2409 Reinier Stumpel 42,0 8 7 (10) 9 10 8
9 2503 Felix Leeflang 50,0 (dnc) dns dns 11 6 1
10 2430 Kathelijn van der Veer 50,0 (ocs) 8 12 6 11 13
11 2565 Mette Houtzager 51,0 (dnc) dns dns 5 4 10
12 3043 Hugo Dedding 51,0 7 10 8 13 13 (15)
13 2505 Heleen van Ofwegen 57,0 9 11 9 (14) 14 14
14 2525 Wisse boekestijn 59,0 10 12 11 (15) 15 11
15 3031 Leah Ramuz 66,0 (dnc) dns dns 10 12 12

 


Uitslag Optimist-C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 3 4 5 6 7
1 NED 2897 Max Frank 9,0 1 3 1 (4) 2 2
2 NED 3069 Vera ter Horst 10,0 3 1 4 1 1 (7)
3 NED 3107 Carlijn Baggers 17,0 5 (6) 2 6 3 1
4 NED 2758 Thijs Bijleveld 18,0 (6) 2 3 5 4 4
5 NED 972 Abel Oskamp 27,0 4 5 6 7 5 (8)
6 NED 2238 Tijn de Vreeze 34,0 2 8 10 8 6 (dns)
7 NED 2929 Sophie Baggers 40,0 (11) 7 8 3 11 10
8 NED 2333 Joep de Boer 46,0 9 (12) 7 11 8 11
9 K 5 Floor Frank 57,0 (22) 13 13 10 12 9
10 NED 1986 max storm 58,0 12 15 (18) 9 9 13
11 NED 2441 Emma Jansen 62,0 13 9 11 12 (17) 17
12 NED 955 Ivar van Diggelen 63,0 8 11 9 (dns) dns 6
13 NED 2705 Son Weir 64,0 14 (17) 12 14 10 14
14 NED 3266 Lars Ganzevles 67,0 16 10 (19) 15 14 12
15 NED 2244 Floris van den Ban 67,0 10 14 14 16 13 (dns)
16 K 2 Daan van den Brom 70,0 (dns) dns dns 2 7 3
17 NED 2345 Sam Schickler 75,0 7 4 5 (dns) dns dns
18 NED 414 Derek van Rij 80,0 (17) 16 17 17 15 15
19 NED 2528 Féline Vreeburg 91,0 19 18 20 18 (21) 16
20 NED 1683 Joris Bijleveld 95,0 (dns) 21 15 13 24 21
21 NED 3037 Adriaan Bak 96,0 15 20 16 (23) 22 23
22 NED 42 Gunes Soyer 98,0 21 (22) 22 21 16 18
23 NED 3159 Thijs Ganzevles 99,0 20 19 (ocs) 20 20 20
24 C 313 Auke van Drongelen 120,0 (dns) dns dns 19 19 24
25 NED 44 Tim Eman 121,0 23 23 21 (dns) dns 25
26 K 6 Maud van Iperen 122,0 (dns) dns dns 24 18 22
27 K 4 Suus van Iperen 122,0 (dns) dns dns 22 23 19
28 NED 1980 Frank Roemers 125,0 (dnc) dnc dnc dnf dnc 5
29 NED 3113 Friso Elink Schuurman 135,0 18 dns dns (dns) dns dns

 
Punten straffen zijn als volgt:

  NED 2929 Sophie Baggers race 5 3, 3 --> 4 punten, ocs
  NED 1683 Joris Bijleveld race 5 13, 13 --> 14 punten, ocs

 


Uitslag Splash-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 3 5 6 7 8
1 2097 Bart van Veggel 6,0 (dnc) dnc 1 1 1 1

 


Uitslag Splash-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 2457 Julia van Antwerpen 12,0 1 1 (3) 1 2 3 2 2
2 1557 Merlijn Rutten 14,0 (3) 3 1 3 1 2 1 3
3 1028 Tijn Jantzen 18,0 2 (4) 4 4 3 1 3 1
4 1552 Noor de Vreeze 31,0 4 2 2 2 (dnc) dns dns dns
5 801 Govert Nieuwenhuys 31,0 5 (dns) 5 5 4 4 4 4
6 910 Rozemarijn Hoekstra 48,0 (ocs) dns 6 dns dnc dns dns dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.082
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW:
http://www.zw-scoring.nl